Apie mus

Kokybiškai apšiltintas namas – Jūsų jaukus ir šiltas gyvenimas

Siūlome aukštos kokybės sertifikuotas pastatų šiltinimo sistemas ir apdailos medžiagas.

Kokybiškai apšiltintas namo fasadas leis Jums sutaupyti iki 60% šilumos energijos, taigi ženkliai sumažės ir Jūsų išlaidos, kurias skiriate namo šildymui.

Taip pat apšiltintame name nesiveisia pelėsiai, kurie gali sukelti pavojų Jūsų ir Jūsų šeimos sveikatai, o ir namas atrodys nepalyginamai gražesnis – Jums belieka išsirinkti tik fasado dangą ir spalvas.

Mūsų įmonės patyrę specialistai sukomplektuos tinkamą šiltinimo sistemą Jūsų namui už Jums priimtiną kainą, taip pat prižiūrės, kad būtų tinkamai atlikti namo šiltinimo ir apdailos darbai, padės pasirenkant patikimus meistrus.

Namo šiltinimas – tai investicija į ekonomiškesnį, gražesnį ir malonesnį Jūsų ir Jūsų šeimos gyvenimą.

Prekiaujame premium klasės, Vokietijoje pagamintomis "HART" ir "Diessner" medžiagomis bei sistemomis, dekoratyvinius tinkus ir dažus tonuojame tik kokybiškais, sudėtyje neturinčiais lakiųjų organinių junginių, atspariais UV spinduliams, pigmentais.

Savo klientams siūlome profesionalią techninę ir technologinę objektų priežiūrą ir visapusišką iškylančių problemų sprendimą, leidžiantį nesėkmės riziką sumažinti iki minimumo.

Glaudus ir tiesioginis bendradarbiavimas su gamintojais, mums leidžia pasiekti visapusiškai naudingų sprendimų, bei nuolat sekti naujienas ir pateikti jas Lietuvos rinkai pirmiesiems. Visos šios savybės mūsų įmonei suteikia išskirtinių bruožų, bei leidžia būti naudingu Jūsų partneriu.