Silikoninis tinkas "Siliconharzputz K 2.0"

Silikoninis tinkas "Siliconharzputz K 2.0"
Silikoninis tinkas "Siliconharzputz K 2.0" Silikoninis tinkas "Siliconharzputz K 2.0" Silikoninis tinkas "Siliconharzputz K 2.0"
Gamintojas: HART
Prekės kodas: Siliconharzputz K 2.0
Prieinamumas:
Kaina: 40,00 € / 25 kg
Be PVM: 33,06 €
Kiekis:   Į krepšelį
   - OR -   
  • Labai atsparus atmosferos poveikiui
  • Ypatingai atsparus mikroorganizmams bei nešvarumams
  • Laidus vandens garams
  • Ypatingai hidrofobiškas
  • Grublėtos 2 mm faktūros
  • Išeiga: ~ 2,8 kg / kv. m ( ~ 8,8 kv. m / 25 kg)
  • Pagamintas Vokietijoje

Silikoninis dekoratyvinis grublėtos faktūros tinkas, lengvai užnešamas tiek rankiniu, tiek mechanizuotu būdu. Tinkamas vidaus ir išorės darbams.  Dekoratyvinis tinkas HART Siliconharzputz“ yra dažnai naudojamas šiltinimo sistemose „HART Classic“, HART Ultra“ ir "HART Supreme“, kadangi yra tinkamas naudoti šiltinant pastatus ir akmens vatos, ir polistireninio putplasčio plokštėmis. Dėl savo unikalios sudėties yra labai hidrofobiškas, elastingas, atsparus atmosferos poveikiui ir laidus vandens garams, todėl ant tinko paviršiaus neatsiranda įtrūkimų, nekimba dulkės ir nešvarumai, o dėl specialiųjų FA priedų ant tinkuoto paviršiaus nesiveisia grybelis bei kiti mikroorganizmai ir fasado spalva ilgai išlieka sodri. Išgaunant Jūsų pasirinktas spalvas, tinkas HART Siliconharzputz“ yra tonuojamas naudojant "HART Farbsystem" ir tik neorganinius pigmentus, kurių sudėtyje nėra lakiųjų organinių junginių, taigi yra ne tik atsparus ultravioletiniams spinduliams, bet ir draugiškas aplinkai.

Techniniai duomenys
Pakuotė 25 kg
Vandens garų laidumas V 2
Vandens įgeriamumas W 3
Grūdelių dydis 2 mm
Orientacinės sąnaudos ~ 2,8 kg / kv. m
Silikoninis tinkas "Siliconharzputz K 2.0" Silikoninis tinkas "Siliconharzputz K 2.0" Silikoninis tinkas "Siliconharzputz K 2.0"